سررسید

RTF

سررسید های پلاک دار جی کادر

آگهی در سایت ایستگاه

زیبایی در سادگی است!
سررسیدهای جی کادر به همراه باند رول های مختص آن، هدیه ای زیبا و ارزنده است که گیرنده این هدیه حتما از آن استفاده خواهد کرد. همه ما می دانیم که هر نفر فقط یک سررسید را برای خود نگاه می دارد و الباقی را به اطرافیان خود هدیه می دهد، ما به تجربه می دانیم که سررسید های پر زرق و برق و پر از عکس که جنبه کاربردی آن کمتر در نظر گرفته شده باشد، فقط به درد نگهداری در کتابخانه می خورند.
مشخصات و قیمت ها را در صفحه فروش سررسید ببینید.


g-diary-05

طراحی نوآورانه جلد

ترکیب نوآورانه پلاک فلزی با جلد های چرمی، برای اولین بار توسط این شرکت به بازار عرضه گردید که این نوآوری با استقبال بی نظیری مواجه گردید. اکنون سررسید پلاک دار دیگر نوآورانه و بی نظیر نیست بلکه به نظر می رسد تبدیل به ضرورتی بدیهی شده است. این استقبال و پذیرش بازار از سویی باعث افتخار ماست که طرح ابتکاری ما توانسته است چنین تحولی در عرصه تولید سررسید ایجاد نماید، اما از سوی دیگر متاسفانه باعث گردیده است که از انتشار چندین طرح ابتکاری دیگرکه هر کدام می تواند تحولی دیگر ایجاد نماید، خودداری نماییم. و این روند تا ایجاد بستر مناسب جهت ثبت و حفاظت مادی و معنوی از طرح های جدیدمان ادامه خواهد داشت.

طرح جلد جدید

پس از موفقیت طرح اول (G1) و طرح دوم (G2)  چند طرح جدید با رویکردی کاملا منحصر به فرد در دستور کار شرکت قرار گرفته است. هم اکنون طرح های نوآورانه جدیدی آماده انتشار می باشند که پس از انجام مراحل ثبت طرح صنعتی رونمایی خواهند شد.


g2-1

طراحی صفحات

طراحی صفحات سررسید های جی کادر کاملا اختصاصی و توسط طراحان استودیوی سربین طرح انجام گرفته است، از نکات بارز این طراحی ها می توان به دقت در هماهنگی عناصر و رعایت ظرافت و تناسب بین خطوط و فونت ها اشاره نمود، امکانات گاهشماری موجود در صفحات نیز بر اساس بهترین نمونه های موجود در داخل و خارج از کشور و همچنین پیشنهاد مشتریان تهیه و تنظیم گردیده است به طوریکه کلیه نیاز های مصرف کننده در هر صفحه گنجانده شده است.

ابتکار در طراحی امکانات گاه شماری و شکل فیزیکی سررسید

هر سال تغییراتی در امکانات سررسید ایجاد می گردد این تغییرات بر اساس پیشنهاد مشتریان، تلاش طراحان شرکت و همچنین جستار های بخش پژوهش بازار شرکت صورت می پذیرد.


g-diary-06

سوء استفاده برخی از سودجویان از طرح های اختصاصی جی کادر

با توجه به استقبال خریداران محترم از طراحی و کیفیت محصولات جی کادر، متاسفانه برخی از به اصطلاح همکاران با سوء استفاده از طرح های اختصاصی جی کادر مباردت به تولید محصولات مشابه نموده اند، تاسف بیشتر ما به خاطر این است که چند برند مطرح که هر کدام دارای سبک منحصر به فرد خود بوده اند اقدام به کپی برداری از کانسپت های هویتی و طرح های ما نموده اند.

كاربران آنلاین

ما ۱ میهمان آنلاین داریم

Powered By
Morvahost