سررسید

RTF

سررسید های پلاک دار جی کادر

آگهی در سایت ایستگاه

سالنامه های پلاک دار جی کادر به همراه باند رول های آن، هدیه ای زیبا و ارزنده است که گیرنده این هدیه حتما از آن استفاده خواهد کرد. همه ما می دانیم که هر نفر فقط یک سررسید را برای خود نگاه می دارد و الباقی را به اطرافیان خود هدیه می دهد، درک درست این مطلب که چه چیزهایی باعث می گردد مصرف کننده رغبت داشته باشد تا سالنامه ای را تا پایان سال استفاده نماید ما را بر آن داشت تا رویکرد طراحی هایمان را بر مبنای سادگی، خوش ساخت بودن، بوجود آوردن امکان تبلیغات به شیوه ای همه پسند و بهبود کیفیت تولید قرار دهیم.
در همین راستا درج لوگوی سفارش دهنده به شیوه ای نوین یعنی لیزر کردن بروی پلاک و نصب آن بروی جلد، یکی از پاسخ هایی بود که به نیاز سفارش دهندگان دادیم.


g-diary-05

طراحی نوآورانه جلد

ترکیب نوآورانه پلاک فلزی با جلد های چرمی، برای اولین بار توسط این شرکت به بازار عرضه گردید که این نوآوری با استقبال بی نظیری مواجه گردید. اکنون سررسید پلاک دار دیگر نوآورانه و بی نظیر نیست بلکه به نظر می رسد تبدیل به ضرورتی بدیهی شده است. این استقبال و پذیرش بازار از سویی باعث افتخار ماست که طرح ابتکاری ما توانسته است چنین تحولی در عرصه تولید سررسید ایجاد نماید، اما از سوی دیگر متاسفانه باعث گردیده است با کپی شدن طرح های  G1 و G2 توسط سایر تولید کنندگان از انتشار چندین طرح ابتکاری دیگرکه هر کدام می تواند تحولی مشابه و یا حتی گسترده تر ایجاد نماید، خودداری نماییم. و این روند تا ایجاد بستر مناسب جهت ثبت و حفاظت مادی و معنوی از طرح های جدیدمان ادامه خواهد داشت.

انواع محصولات

سررسید، سالنامه و تقویم محصولاتی هستند که تا کنون تولید و به بازار عرضه شده اند. انواع نوت باکس (یادداشت های رومیزی) و انواع تقویم های دیواری، تقویم زیردستی و تقویم های پایه دار و همچنین ارگانایزر در دستور طراحی و تولید این شرکت هستند.


g2-1

طراحی صفحات

طراحی صفحات گاه شمار جی کادر کاملا اختصاصی و توسط طراحان استودیوی سربین طرح انجام گرفته است، از نکات بارز این طراحی ها می توان به دقت در هماهنگی عناصر و رعایت ظرافت و تناسب بین خطوط و فونت ها اشاره نمود، امکانات گاهشماری موجود در صفحات نیز بر اساس بهترین نمونه های موجود در داخل و خارج از کشور و همچنین پیشنهاد مشتریان تهیه و تنظیم گردیده است به طوریکه کلیه نیاز های مصرف کننده در هر صفحه گنجانده شده است.

ابتکار در طراحی امکانات گاه شماری و شکل فیزیکی محصولات

هر سال تغییراتی در امکانات گاه شماری ایجاد می گردد این تغییرات بر اساس پیشنهاد مشتریان، تلاش طراحان شرکت و همچنین جستار های بخش پژوهش بازار شرکت صورت می پذیرد.


g-diary-06

كاربران آنلاین

ما 2 میهمان آنلاین داریم

Powered By
Morvahost