كاربران آنلاین
ما ۱ میهمان آنلاین داریم
 
 
 
خانه خدمات محصولات تماس با ما در باره ما

سررسید

RTF

سررسید های پلاک دار امسال

آگهی در سایت ایستگاه

فروش ویژه:

تعداد محدودی از سالنامه های قطع اروپایی با تخفیف ویژه بفروش می رسد. لطفا جهت کسب اطلاعات با شماره 02122907055 تماس حاصل فرمایید.

سالنامه های این شرکت برای سال 94 در سه سایز 1- پالتویی (نیم وزیری)  2-اروپایی (دایجست) 3- وزیری تولید شده است. هر سه سایز بصورت روزشمار می باشند.

پلاک های قابل نصب علاوه بر 2 طرح قبلی یعنی جی 1 و جی 2 دو طرح جدید یعنی ای ام 1 و ای ام 2 نیز می باشد.


em diaries 2از امسال با امسال

ترکیب نوآورانه پلاک فلزی با جلد های چرمی، برای اولین بار توسط این شرکت با نام جی کادر در سال 89 به بازار عرضه گردید. این نوآوری با استقبال بی نظیری مواجه گردید. اکنون سررسید پلاک دار دیگر نوآورانه و بی نظیر نیست بلکه به نظر می رسد تبدیل به ضرورتی بدیهی شده است. از سال 94 با نام امسال به بازار آمده ایم تا ضمن ارایه یک طرح جدید روند نوآوری را تداوم بخشیم.

g2-1

طراحی صفحات

طراحی صفحات گاه شمار جی کادر کاملا اختصاصی و توسط طراحان استودیوی سربین طرح انجام گرفته است، از نکات بارز این طراحی ها می توان به دقت در هماهنگی عناصر و رعایت ظرافت و تناسب بین خطوط و فونت ها اشاره نمود، امکانات گاهشماری موجود در صفحات نیز بر اساس بهترین نمونه های موجود در داخل و خارج از کشور و همچنین پیشنهاد مشتریان تهیه و تنظیم گردیده است به طوریکه کلیه نیاز های مصرف کننده در هر صفحه گنجانده شده است.

ابتکار در طراحی امکانات گاه شماری و شکل فیزیکی محصولات

هر سال تغییراتی در امکانات گاه شماری ایجاد می گردد این تغییرات بر اساس پیشنهاد مشتریان، تلاش طراحان شرکت و همچنین جستار های بخش پژوهش بازار شرکت صورت می پذیرد.


g-diary-06
 
انواع پلاک برآورد قیمت خدمات برش لیزر